Кухонні мийки

 

 

Основна чаша

Main-bowl.jpg

Майже всі моделі мають в наявність одну або дві великі чаші. Однак мийки з однією чашею набагато популярніше, так як вони досить місткі і зручні у використанні, а також бувають квадратної або прямокутної форми.

 

 

Додаткова чаша

Extra-bowl.jpg

Крім основної великої чаші кухонна мийка може мати маленьку додаткову чашу, в якій зручно мити овочі і фрукти.

 

 

Крило

Wing.jpg

Допоміжна площина з однієї зі сторін раковини для стікання води з помитого посуду. Зокрема ця поверхня має рельєфну поверхню для кращого стоку води.

 

 

Отвір під змішувач

Faucet-hole.jpg

Наявність вже вирізаного або розмічена область для вирізу отвори під змішувач (кран).

 

 

Установка

Installation.jpg

Є кілька видів установки, таких як: врізна і під стільницю. Врізні мийки монтуються в загальну стільницю, в якій попередньо вирізають отвір. Така конструкція має багато переваг, одним з яких є велика кількість варіантів розміщення. Залежно від моделі, мийки врізного типу можуть встановлюватися на рівні зі стільницею, під нею або над нею. Мийки під стільницю відрізняються від врізних більш складним монтажем і деякими особливостями конструкції, що позначається на їх вартості.

 

 

Форма

Shape.jpg

При виборі моделі враховується не форма корпусу, а форма самої чаші мийки. Втім, вони, як правило, збігаються. Мийка може бути круглої, квадратної, прямокутної або нестандартної форми.

 

Метаданные статьи

Идентификатор статьи:
118
Категория:
Просмотры:
272
Рейтинг (Голоса):
(32)