Духові шафи

 

 

Дисплей

led-display.jpg

Електронне віконце на робочій поверхні, на якому відображаються обрані опції приготування і час.

 

 

Гриль

grill.jpg

Функція, що дозволяє запікати блюдо до золотистої скоринки. Сама установка виглядає в формі зигзагоподібного елемента (ТЕН) закріпленого у верхній частині духовки.

 

 

Конвекція

convection.jpg

Специфічний прогрів камеру завдяки заміні гарячого повітря холодним, яке циркулює у внутрішній частині духовки за допомогою вентилятора.

 

 

Механічні поворотні перемикачі

rotary-switches.jpg

Вид управління духовкою за допомогою механічних поворотних ручок, при прокручуванні яких вона починає працювати.

 

 

Механічні утоплювані ручки

flush-mounted-switches.jpg

Вид управління духовкою за допомогою механічних утопленних ручок, при прокручуванні яких вони ховаються в панелі управління і духова шафа починає працювати.

 

 

Обсяг духовки

volume.jpg

Величина яка, означає кількість місця в духовці і вимірюється в літрах.

 

 

 

Таймер

timer.jpg

Зручна функція, що дозволяє встановлювати час відключення духової шафи, дозволяючи вам задати необхідний час приготування.

 

Хромовані напрямні (дротові)

Дротяні направляючі є металеві прути, які кріпляться до бічних стінок духовки. Звичайне вони знімні, тому при необхідності їх можна буде легко зняти і помити. Дротяні конструкції дуже зручні, адже деко по ним дуже легко ковзає, не залишаючи подряпин, а також міцно закріплюється.

 

 

Телескопічні направляючі

Такі конструкції являють собою металеві полози, які висуваються назовні разом з листами. Це дуже зручно, адже для визначення готовності їжі не доведеться заглядати в гарячу духовку. Телескопічні направляючі у вбудованій електричній духовій шафі можуть бути виконані в декількох модифікаціях: повністю висуватися на всіх рівнях; висуватися повністю лише на одному рівні, а на інших - частково; частково висуватися на трьох рівнях.

 

 

Система легкого очищення

Це функція духової шафи, призначена для її очищення. Це спеціальне пропитування, яке дозволяє за рахунок води позбутися від бруду. Її також можна назвати гідролитичним очищенням, так як очищення відбувається за допомогою води.

 

 

Розморожування

Розморожування продуктів в духовці відбувається за рахунок вентилятора з використанням кімнатної температури або при її підвищенні. При кімнатній температурі продукти не змінюються зовні, і зберігаються всі корисні смакові елементи. Це забезпечується за рахунок того, що вентилятор циркулює повітря в духовці навколо продукту, забезпечуючи рівномірне розморожування. При підвищенні температури можна розморожувати продукти глибокої заморозки.

 

 

Механічний таймер

Механічні електричні таймери - стандартні таймери інтервалів часу, що володіють звуковою сигналізацією. Вони аналогічні електронному годиннику за принципом дії. Це пристрій, в якому механізм відліку часу приводиться в рух за допомогою синхронного або кварцового електромеханічного приводу. Синхронний привід забезпечує хід годинника з точністю частоти електромережі. Кварцова система приводу забезпечує хід таймера з високою точністю, а наявність додаткової батареї або резервного акумулятора, дозволяє зберігати встановлені настройки таймера після виключення його з мережі.

 

 

Цифровий таймер

 

Цифрові електронні таймери - програмовані таймери. Управління часом включення і відключення забезпечується мікропроцесором таймера. Програмування таймера відбувається за допомогою розташованих на лицьовій панелі кнопок. Основними перевагами електронних (цифрових) таймерів є точність ходу.

Метаданные статьи

Идентификатор статьи:
117
Категория:
Просмотры:
341
Рейтинг (Голоса):
(31)