Варильні поверхні

 

 

Газ-контроль

gas-control.jpg

«Розумна» опція, яка відключає подачу газу при гасінні полум'я, запобігаючи витоку газу.

 

 

Індикатор залишкового тепла

ind.st-heat.jpg

Показник на варильної поверхні, загоряється тоді, коли поверхня ще гаряча і може обпалити. Якщо індикатор не горить, до неї можна безпечно торкатися.

 

 

Індукційна поверхня

induction.jpg

Тип електричної варильної панелі, що нагріває низ посуду за рахунок магнітного поля. Індукційні варильні панелі повинні використовуватися тільки з сумісним посудом.

 

 

Індукційний посуд

induction-pan.jpg

Посуд з рівним дном з феромагнітних матеріалів, який використовується для індукційних плит. Перевірте намагнічування за допомогою невеликого магніту. Також більшість виробників вказують на дні посуду спеціальне маркування відповідності до індукційної панелі.

 

 

Кількість конфорок

burners.jpg

Кількість нагрівальних елементів на поверхні. Чим більше конфорок/зон, тим більше свободи і місця у вас буде під час приготування.

 

 

Механічні поворотні перемикачі

rotary-switches.jpg

Вид управління поверхнею за допомогою механічних поворотних ручок, при прокручуванні яких вона починає працювати.

 

 

Режим Booster

Функція, яка дозволяє короткочасно (до 5 хвилин), але потужно посилити роботу конфорки.

 

 

Сенсорне управління

touch-control.jpg

Легкий і простий вид управління поверхнею, який активує її за допомогою одного дотику.

 

 

Склокерамічна поверхня

glass-ceramics.jpg

Проста в чищенні і сучасна електрична поверхня з сенсорним управлінням. Працює завдяки нагрівальних елементів Hi-Light.

 

Таймер

timer.jpg

Зручна функція, що дозволяє встановлювати час відключення варильної поверхні, дозволяючи вам задати необхідний час приготування.

 

 

Електрична поверхня з чавунними млинцями

electro.jpg

Тип електричної поверхні з нагрівальними елементами у вигляді чавунних млинців.

 

 

Електропідпал

electric-ignition.jpg

Функціональність, що дозволяє автоматично запалювати газову конфорку за допомогою встановленого в неї пьезоэлемента, не використовуючи при цьому допоміжні матеріали.

 

 

WOK-конфорка

Ультрашвидкі WOK пальники мають кілька рядів полум'я. Завдяки такій технології на одній конфорці можна тушкувати продукти на повільному вогні та інтенсивно обсмажувати

 

 

WOK-адаптер

Додаткова решітка-перехідник (як правило, входить в комплектацію), яка дозволяє використовувати для приготування їжі WOK-посуд (посуд зі сферичним дном) або посуд великого діаметру.

 

 

Сенсорно-слайдерне управління

 

Вид управління варильною поверхнею, який дозволить одним дотиком пальця регулювати ступені нагріву і встановлювати таймер: доторкніться до слайдеру і ведіть по ньому пальцем до досягнення необхідних налаштувань.

 

 

Захист від дітей

 

Функція, що дозволяє блокувати панель управління на варильній поверхні. Захист від дітей виключить ймовірність випадкової зміни налаштувань, вона відмінно впораєтся, якщо у вас на кухні є маленькі дослідники.

 

 

Захист від переливу

 

Захист від переливу захистить панель управління варильної поверхні від випадкового попадання рідини і автоматично відключить її, блокуючи всі конфорки.

 

 

Автовідключення

 

По закінченню виставленого на панелі таймера, функція автоматичного вимкнення автоматично відключить зону нагріву.

 

 

Розпізнавання посуду

 

Функція дозволяє визначити розміри посуду і нагріває область тільки над нею. Також вона економить електроенергію, підвищує безпеку експлуатації, а головне - відкриває доступ до додаткових контурів нагріву.

 

 

Stop&Go

 

Stop & Go - перервіть приготування - і відновіть його знову - одним дотиком. Ця функція дозволяє одним натисканням кнопки зробити паузу в процесі приготування і продовжити роботу через час з тими ж настройками.

 

 

Розширена зона на 2 конфорки

 

Розширена зона на 2 конфорки дозволить за вибором включати площу нагріву більшого або меншого діаметру, що також заощадить електроенергію.

 

 

Овальна зона нагріву "гусятница"

 

Об'єднана зона (гусятница) робить зону нагріву універсальної: в стандартному режимі вона підходить для кухонного посуду з маленьким або середнім дном, а при активації зони розширення можна використовувати посуд нестандартної форми - гусятницю, сковороду для гриля і ін.

 

 

Конфорки SABAF

 

Поверхні оснащені італійськими пальниками SABAF. Висока якість виробництва і тривалий термін експлуатації газових пальників SABAF є запорукою безпеки їх використання, а відповідність продукції європейським стандартам забезпечують високий рівень надійності.

 

 

Склокераміка EUROKERA

 

EUROKERA - найбільший в Європі виробник керамічного скла для різного виду електричних варильних поверхонь і плит. Ми використовуємо склокераміку французького виробництва EUROKERA, що є гарантією надійності і високої якості.

 

 

Сенсорне управління E.G.O

 

 

Е.G.О. є міжнародною високотехнологічною компанією і одним з провідних світових виробників компонентів і продуктів побутової техніки. Нагрівальні елементи EGO Hi-Light®, мають багато переваг: при нагріванні від 3 до 5 секунд, що відрізняються відмінною ефективністю серед інших нагрівачів. До того ж, вони забезпечують рівномірний розподіл тепла і збалансовану передачу світлових променів (в склокерамічних поверхнях).

 

Метаданные статьи

Идентификатор статьи:
116
Категория:
Просмотры:
447
Рейтинг (Голоса):
(33)