Кухонні витяжки

 

 

Вбудовані витяжки

full-integrated.jpg

Вбудовані витяжки не змінюють зовнішній вигляд кухні. Вони монтуються в підвісну шафу. Встановлювати їх варто тільки над варильною поверхнею, так як інше розташування може вплинути на їх ефективність.

 

 

Галогенне підсвічування

hal.jpg

Яскраві лампи будуть світити на робочу поверхню, даючи кухареві більше світла при приготуванні їжі.

 

 

Децибели (Db)

noise-level.jpg

Показник, який вказує наскільки шумить витяжка у включеному стані і при її роботі. У витяжок є максимальний і мінімальний показник рівня гучності, завдяки чому можна зрозуміти як сильно витяжка шумить на першій(min) і останньої(max) швидкості роботи.

 

 

Жировловлюючий фільтр

filter.jpg

Фільтр сітчастої форми, який видаляє з повітря всі жирові частинки і не дозволяє їм повернутися назад до кухні.

 

 

Кнопкове управління

push-button-control.jpg

Вид управління витяжкою за допомогою механічних кнопок, при натисканні на які витяжка починає працювати.

 

 

Відведення

removal-recycle.jpg

Приєднана труба, що виводить з кухні забруднене повітря, що містить жири і неприємні запахи.

 

 

Пристінні витяжки

wall-mounted.jpg

Пристінні витяжки або як їх ще називають - камінні, кріпляться вертикально до стіни, мають гарний дизайн з присутністю скла, панель з фільтром розташовується діагонально або вертикально.

 

 

Рециркуляція

removal-recycle.jpg

Забруднене повітря з кухні очищається вугільними фільтрами, які мають абсорбуючі властивості, в витяжці і потім повертається свіже і чисте на кухню.

 

 

Сенсорне управління

touch-control.jpg

Легкий і простий вид управління витяжкою, який активує її за допомогою одного дотику.

 

 

LED освітлення

led-lighting.jpg

Енергозберігаюче з досить тривалим терміном експлуатації освітлення. Воно досить яскраве і може бути використано для освітлення кухонного приміщення в нічний час доби без використання допоміжних ламп.

 

Таймер

Зручна функція, що дозволяє встановлювати час відключення кухонної витяжки, дозволяючи вам задати необхідний час провітрювання приміщення.

 

 

Продуктивність

Обсяг повітря, який відводить витяжка за 1 годину роботи (куб.м. / год). Кухонна витяжка повинна втягувати 10 обсягів кухонного приміщення за 1 годину роботи. Таким чином, продуктивність можна розрахувати за простою формулою: об'єм кухні помножити на 10.

 

 

Baffle фільтр

Жировловлюючі фільтри особливої форми. Особливість роботи даного фільтра полягає в тому, що в робочому стані витяжка сильним потоком повітря перенаправляє жирові частинки, які в результаті конденсуються в металевій лопості, а потім зливаються в лоток фільтра.

 

 

Вугільний фільтр

Це пристрій, який очищає повітря від неприємного запаху і пилу. Оскільки вугільні фільтри не підлягають очистці, рекомендується міняти їх раз в 5-6 місяців, в залежності від частоти іспользиванія витяжки.

 

 

Сенсорно-слайдерне управління

Вид управління витяжкою, який дозволить одним дотиком пальця регулювати швидкість вентиляції: доторкніться до слайдера і ведіть по ньому пальцем до досягнення необхідних налаштувань.

 

 

Електронне управління soft touch

Вид управління витяжкою, який оснащений електронною панеллю управління на якій розташовуються спеціальні еластичні резиноподібні матові кнопки. Дослівно з англійської перекладається як «м'який на дотик». Такі кнопки називаються також «м'яким пластиком» і «прогумованим пластиком».

 

 

Управління жестами

Функція управління за допомогою жестів - це новий тренд у дизайні кухонних витяжок. Інноваційна система управління жестами дозволяє повністю управляти роботою витяжки не торкаючись до панелі управління. Для перемикання швидкостей роботи необхідно просто провести рукою перед витяжкою зліва направо, а для зменшення швидкості роботи двигуна - справа наліво.

 

 

Функція автоматичного відкривання (доводчики)

Механічний пристрій, призначений для автоматичного плавного відкривання і закривання панелі витяжки.

 

 

Режим “бустер”

Booster - це функція, яка дозволяє короткочасно, але потужно посилити роботу витяжки.

 

 

Датчик диму і тепла

Дана функціональність забезпечить автоматичне включення витяжки на першій швидкості при виникненні на кухні непередбаченого диму.

Метаданные статьи

Идентификатор статьи:
115
Категория:
Просмотры:
306
Рейтинг (Голоса):
(34)